top of page
  • pianomaciek

Zaprojektuj efektowny blog

Jeśli chodzi o projektowanie, Blog Wix ma wszelkie narzędzia potrzebne do tworzenia pięknych postów, które przyciągną uwagę Twoich czytelników. Sprawdź nasze podstawowe funkcje projektowania.

Wybierz jeden z pięknych szablonów


Twój blog oferuje wiele responsywnych układów do wyboru. W ustawieniach bloga w Edytorze wybierz układ, który Ci pasuje. Układ redakcyjny umożliwia czytelnikom szybkie znajdowanie interesujących ich postów. Możesz też wybrać układ równoległy, który umożliwia czytelnikom przewijanie w dół i wyświetlanie postów jeden po drugim. Po wybraniu układu dostosuj ustawienia, aby jeszcze bardziej spersonalizować układ.


W ustawieniach możesz także wybrać inne elementy, które będą wyświetlane w Twoim blogu, np. menu bloga, nazwisko autora, polubienia i widoki itp.


Spersonalizuj stronę postów


Przejdź do strony postów w edytorze, aby dostosować ustawienia postów. Jeśli dokonasz tutaj jakichkolwiek zmian, zmieni się układ i wygląd wszystkich Twoich postów jednocześnie.


Zaangażuj czytelników, pozwalając im komentować i udostępniać Twoje posty w mediach społecznościowych. Możesz też wyświetlać powiązane posty i tagi na dole postów, aby pomóc czytelnikom odkryć więcej wpisów i kontynuować czytanie.2 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page